29 Temmuz 2017 Cumartesi

Finansbank Kredi Kartıyla Yapılan Alışveriş Sonradan Nasıl Taksitlendirilir?Finansbank Telefondan Mobil Bankacılık
Birçok tüketici, ürünleri satın alırken peşin ödeme yapıyor. Bu durumda birçoğu bu ürünleri satın aldıktan sonra pişman olabiliyor. Bazı tüketiciler, herhangi bir ürünü aldıktan sonra paraya ihtiyaç duyabiliyor. Finansbank, etiketi görmeden alınan ürünler ya da daha önce alınmış ürünler için, sonradan taksitlendirme seçeneği sunuyor.


Finansbank Kredi Kartıyla Alışverişi Sonradan Taksitlendirme

Diyelim ki bir alışveriş yaptınız ve aldığınız ürünün fiyatını peşin ödediniz.

Fakat bu kararınızdan vazgeçtiniz ve yaptığınız alışverişi taksitlendirmek istiyorsunuz.

O zaman yapmanız gerekenler hemen altta yer alıyor;

1- Finansbank cep şubeye giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan hemen sonra kredi kartları menüsüne tıklayın.

3- Taksit kolaya tıklayın.

4- Karşınıza yaptığınız alışverişlerin listesi gelecektir. Buradan taksitlendirmek istediğiniz alışverişin üzerine tıklayın.

5- Onay butonuna tıklayarak taksitlendirin.

İşte yapmanız gerekenler bu kadar basit.

Etiketler: finansbank alışveriş taksitlendirme, finansbank alışverişi sonradan taksitlendirme, finansbank kredi kartı alışveriş taksitlendirme, finansbank kredi kartıyla yapılan alışverişi taksitlendirmek, finansbank alışveriş nasıl taksitlendirilir

0 yorum:

Yorum Gönder

Finansbank Kredi Kartıyla Yapılan Alışveriş Sonradan Nasıl Taksitlendirilir? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Finansbank Kredi Kartıyla Yapılan Alışveriş Sonradan Nasıl Taksitlendirilir? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Finansbank Kredi Kartıyla Yapılan Alışveriş Sonradan Nasıl Taksitlendirilir? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Finansbank Kredi Kartıyla Yapılan Alışveriş Sonradan Nasıl Taksitlendirilir? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Finansbank Kredi Kartıyla Yapılan Alışveriş Sonradan Nasıl Taksitlendirilir? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.