1 Ağustos 2017 Salı

Bankanın Giriş Şifresi Gönderdiği Numarayı Nasıl Değiştiririm?Bankalarda hesap numaraları bulunan tüketicilerin sıklıkla karşılaştığı sorunlardan bir tanesi de internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanırken giriş şifresi gelen telefon numarasının değiştirilmesidir.

Tüketiciler telefon numaralarını değiştirdiklerinde ya da değiştirmek istediklerinde, akıllarına ilk gelen bankanı şifre gönderdiği telefon numarasını nasıl değiştirecekleri oluyor.

Dolayısıyla bankaların giriş şifresi gönderdiği numarayı nasıl değiştirebileceklerini soruyorlar.

En basit anlatım ile banka hesabınıza girerken giriş şifresi gönderilen numarayı şu şekilde değiştirebilirsiniz;

Bankanızın müşteri hizmetlerini arayın ve müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra, bankaya verdiğiniz telefon numarasını değiştirmek istediğinizi, artık yeni numaranız ile devam edeceğinizi bildirin.

Daha sonra müşteri temsilcisi sizden bazı bilgileri isteyecek ve onay vermenizi sesli olarak söylemenizi rica edecektir. (Genelde böyle olur.)

Gerekli bilgileri verip onay verdikten sonra, artık şifreleriniz yeni telefon numaranıza gelir.

Bunun dışında şubenize gidip oradan da bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şubeden sizi yönlendireceklerdir.

Müşteri Hizmetleri, Bilgisayar ve Telefon

Etiketler: banka hesabıma giriş yaptığım telefon numarasını nasıl değiştiririm, bankanın şifre gönderdiği telefon numarasını nasıl değiştiririm, bankanın mesajla şifre gönderdiği telefon numarası nasıl değiştirilir, banka hesabımın şifre gönderdiği numarayı değiştirmek istiyorum

0 yorum:

Yorum Gönder

Bankanın Giriş Şifresi Gönderdiği Numarayı Nasıl Değiştiririm? Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Bankanın Giriş Şifresi Gönderdiği Numarayı Nasıl Değiştiririm? bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
2- Bankanın Giriş Şifresi Gönderdiği Numarayı Nasıl Değiştiririm? bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.
3- Bankanın Giriş Şifresi Gönderdiği Numarayı Nasıl Değiştiririm? bağlantısına atacağınız yorumları saygı çerçevesinde atınız.
Aksi halde Bankanın Giriş Şifresi Gönderdiği Numarayı Nasıl Değiştiririm? bağlantısına atacağınız yorumlar onaylanmayacaktır.